Farma Iluzji została wybudowana w polskiej wsi Mościska. Miejscowość ta jest przede wszystkim dobrze zlokalizowana, na trasie między Lublinem a Warszawą, a tym samym zasięgiem obejmuje aż dwa województwa.

Poza tym Farma Iluzji obejmuje piękne, malownicze tereny, które przyciągają odwiedzających swoją atrakcyjnością. Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji jest miejsce równie atrakcyjnym zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych.

Jak nazwa wskazuje, w parku tym goście zagłębiają się przede wszystkim w tajniki magii i iluzji. Organizatorzy chcą zaskoczyć ich racjonalne umysły i wyjaśnić podstawowe kwestie związane z iluzją.

www.emotionalism.org

Wszystko to odbywa się w otoczeniu pięknej, polskiej natury. Pokazywane doświadczenia jednocześnie tłumaczą prawa fizyki i nierzadko wprawiają w osłupienie, nawet tych najstarszych widzów.

Na terenie Farmy Iluzji znajdują się dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb, które zaprzeczają ludzkim umysłom i zmysłom. Najbardziej atrakcyjna dla gości jest Latająca Chata Tajemnic, w której na własnej skórze można przekonać się, jaka w rzeczywistości jest różnica pomiędzy tym, co widzimy, a tym, co fizycznie odczuwamy.

By Jakub