Depilacja laserowa wydaje się być rozwiązaniem niemal idealnym, jeżeli chce się pozbyć z ciała niechcianego owłosienia. Jednak tak jak większość zabiegów kosmetologii estetycznej ma swoje wady oraz zalety.

Pierwszą wadą depilacji laserowej niewątpliwie jest cena. Czasami aby osiągnąć wymarzony efekt gładkiej skóry bez niechcianego owłosienia trzeba w salonie zostawić nawet kilka tysięcy złotych.

Nie zawsze ma się też pewność, że depilacja da to, czego się po niej oczekuje i że efekt utrzyma się na całe życie. Wadą są też na pewno pewne bariery, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu u niektórych osób, np.

www.wezel-stryszek-bialeblota.pl

u cukrzyków, osób leczących się hormonalnie czy kobiet w ciąży.Na pierwszym miejscy zalet niewątpliwie natomiast należy wymienić komfort, jaki osiągnie się już po zakończeniu zabiegów.

Raz na zawsze można zapomnieć o bolesnej depilacji depilatorem czy woskiem lub o codziennym, długim goleniu się maszynką. Po depilacji laserowej można bez stresu całe wakacje spędzić w bikini i nie martwić się o niechciane owłosienie.

By Jakub